8:00 - 17:00 val
Pirmadienį-ketvirtadienį
8:00 - 15:45 val penktadienį
Akcija Calypso horizontalus elektrinis vandens šildytuvas 100l
pagal užsakymą
182,56€ 198,44€
Calypso horizontalus elektrinis vandens šildytuvas 100l. Photo 1 Calypso horizontalus elektrinis vandens šildytuvas 100l. Photo 2
Akcija Calypso horizontalus elektrinis vandens šildytuvas 120l
Akcija Calypso horizontalus elektrinis vandens šildytuvas 150l
Akcija Calypso horizontalus elektrinis vandens šildytuvas 50l
Akcija Calypso horizontalus elektrinis vandens šildytuvas 80l
Akcija TITANO TWIN 100 Elektrinis vandens šildytuvas su dvigubu rezervuaru Blueforever kaitinimo elementas 1,8 kW
Akcija TITANO TWIN 30 Elektrinis vandens šildytuvas su dvigubu rezervuaru Blueforever kaitinimo elementas 1,8 kW
Akcija TITANO TWIN 50 Elektrinis vandens šildytuvas su dvigubu rezervuaru Blueforever kaitinimo elementas 1,8 kW
Akcija TITANO TWIN 80 Elektrinis vandens šildytuvas su dvigubu rezervuaru Blueforever kaitinimo elementas 1,8 kW

Horizontalūs boileriai Lietuvoje

Centralizuota karšto vandens tiekimo sistema Lietuvos daugiabučiuose gali neveikti dėl avarijų ar planinio remonto. O privačiame sektoriuje jos dažnai ir nėra. Horizontalūs vandens šildytuvai Ferroli padės jums nuolat aprūpinti namus karštu vandeniu, neatsižvelgiant į sistemos prieinamumą ar tinkamumą jūsų vietovėje.

Pirkti šio garsaus itališko prekės ženklo katilus Lietuvos gyventojams pelningiausia mūsų internetinėje parduotuvėje. Mes esame oficialūs Ferroli koncerno platintojai, o mūsų kataloge rasite tik originalius, sertifikuotus horizontalius vandens šildytuvus gamintojo kainomis.

Ferroli horizontalus vandens sildytuvas privalumai

Renkantis, kokį vandens šildytuvą įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje, lankytojai, kurie nėra susipažinę su jų funkcijomis, gali susidurti su daugybe sunkumų. Siekdami palengvinti atrankos procesą, paruošėme jums nedidelį naudingos informacijos apie horizontalius katilus rinkinį:

  • Universalumas. Pagrindinis tokio vandens šildytuvo privalumas yra vietos taupymas. Jo įrengimui praktiškai nėra jokių apribojimų: tinka privačiam ar užmiesčio namui ir bet kokio dydžio butui. Horizontalų katilą galima pastatyti net labai mažame vonios kambaryje ar virtuvėje. Būdamas arčiau lubų, jis nevaržo judėjimo laisvės kambaryje. 
    O kai kuriuos modelius savo nuožiūra galima montuoti vertikaliai ir horizontaliai.
  • Ekonomiškumas. Horizontalūs vandens šildytuvai elektros energiją vartoja tik šildymo metu. Dėl specialaus termoizoliacinio sluoksnio, dengiančio vidinį akumuliacinės talpos paviršių, vanduo jame ilgai neatšąla. Toks veikimo principas padės Lietuvos gyventojams sutaupyti sąskaitas už elektrą esant nuolatiniam karšto vandens prieinamumui.
  • Talpa. Horizontalius boilerius kaina gali priklausyti nuo rezervuaro talpos. Be to, per didelį baką sunkiau sumontuoti, o mažas nepatenkins karšto vandens poreikio. Todėl prieš pirkdami vandens šildytuvą nustatykite reikiamą jo talpą - bent 30 litrų per dieną 1 asmeniui.
  • Valdymas. Ferroli horizontalius boilerius galima valdyti 2 būdais:
    • Mechaninis. Paprastesnis ir pigesnis įrenginys, valdomas korpuse esančiais perjungimo jungikliais.
    • Elektroninis. Inovatyvus sprendimas, leidžiantis valdyti įrangą net per atstumą. Toks katilas yra brangesnis, tačiau jį verta įsigyti kiekvienam, vertinančiam šiuolaikinės automatikos patogumą ir funkcionalumą.

Ferroli internetinėje parduotuvėje įsigyti horizontalius boilerius labai paprasta: svetainėje tai galite padaryti vos 1 paspaudimu. Jei turite klausimų, mūsų darbuotojai mielai į juos atsakys. Prekių pristatymas vykdomas Lietuvoje ir Baltijos regiono šalyse.

Naujausi tinklaraščio įrašai