Apie mus - Profesionali Ferroli šildymo įranga
8:00 - 17:00 val
Pirmadienį-ketvirtadienį
8:00 - 15:45 val penktadienį

Office Ferroli ItaliaApie mus

Dante Ferroli, turėdamas puikią intuiciją, didelius gebėjimus ir ryžtą, 1955 m. įkūrė "Ferroli Group", kuri šiandien, praėjus 67 metams, toliau plėtojama. Tikslas tas pats: nuolat kuriant ir gaminant aukštos kokybės ir patikimus gaminius, kurie būtų prieinami visiems ir visur pasaulyje, pristatyti absoliučias naujoves šildymo ir oro kondicionavimo sektoriuje. Iš San Bonifacio mieste (Virdžinija) įsikūrusios būstinės "Ferroli" valdo pasaulinį verslą - gamyklas Europoje ir Azijoje, prekybos tinklą 12 šalių ir apie 2 500 darbuotojų. Grupei priklauso tokie kultiniai prekių ženklai kaip "Ferroli", "Lamborghini Calor Clima" ir "Isea", kurie visada buvo ir technologiniai, ir estetiniai etalonai. 

Nuolatinis inovacijų, energijos taupymo ir rūpinimosi aplinka kelias pavertė "Ferroli" vienu iš absoliučių šios pramonės šakos lyderių: platus produktų asortimentas, iš tiesų, dėl savo savybių ir našumo, visada išsiskyrė rinkoje. šildymo pramonė. Bėgant metams pasiūla keitėsi, nuo produktų tiekimo pereinant prie integruotų sistemų ir paslaugų teikimo klientui. Moksliniai tyrimai yra labai intensyvūs: daugiau nei šimtas darbuotojų visame pasaulyje veikiančiose struktūrose nuolat įsiklauso į klientų poreikius, kad galėtų juos patenkinti naujoviškais produktais, pasižyminčiais didžiausiu efektyvumu ir ekologiškumu. 

Neatsitiktinai "Ferroli Group" jau yra pasirengusi sėkmingai veikti naujose ŠVOK evoliucijos srityse, tokiose kaip aeroterminė energija ir jungiamumas. Žinoma, didžiausias dėmesys skiriamas ir klientų aptarnavimui bei techninei pagalbai, organizuojant ir apmokant specialų tinklą, pasižymintį unikaliu šiame sektoriuje greičiu ir operatyvumu. Efektyvus nuolat besiplečiančio techninės pagalbos centrų tinklo ir visų su "Ferroli" dirbančių specialistų mokymas leidžia mums užtikrinti visiems klientams patogumą, greitį, maksimalų patogumą ir patikimumą.