Vandens šildytuvai 50-80 litrų - Profesionali Ferroli šildymo įranga
8:00 - 17:00 val
Pirmadienį-ketvirtadienį
8:00 - 15:45 val penktadienį
Akcija Horizontalus elektrinis vandens šildytuvas Calypso 50l
Akcija Horizontalus elektrinis vandens šildytuvas Calypso 80l
Kombinuotas elektrinis vandens šildytuvas 80 litrų horizontalus  Calypso MT 2 spiralės
Akcija Kombinuotas elektrinis vandens šildytuvas 80 litrų vertikalus Calypso MT 6 vijų
Akcija TITANO TWIN 50 Elektrinis vandens šildytuvas su dvigubu rezervuaru Blueforever kaitinimo elementas 1,8 kW
Akcija TITANO TWIN 80 Elektrinis vandens šildytuvas su dvigubu rezervuaru Blueforever kaitinimo elementas 1,8 kW
Akcija Vertikalus elektrinis vandens šildytuvas Calypso 50l
Akcija Vertikalus elektrinis vandens šildytuvas Calypso 80l

Šilto ar karšto vandens poreikis yra vienas pagrindinių komforto elementų. Be to, kartais jūs tiesiog negalite be jo išsiversti namuose ir darbe. Jei nėra centralizuoto karšto vandens tiekimo, verta pirktivandens šildytuvai įjungta 50 l ir dar. Prieš užsakydami juos, turite išstudijuoti pagrindinius pasirinkimo kriterijus ir aspektus, taip pat išsiaiškinti, kuris modelis geriausiai atitiks jūsų poreikius.

Veikimo principasvandens šildytuvas 50-80 litrų

Yra pratekamieji ir akumuliaciniai katilai. Pastarieji yra populiariausi, nes efektyviausiai papildo šilto vandens poreikį. Jų veikimo principas itin paprastas: tam tikras vandens tūris patenka į baką, kur kaitinimo elementu ar kitu elementu jis pašildomas iki tam tikros temperatūros.

Šildymo temperatūrą galima reguliuoti, nes šiuolaikiniuose modeliuose yra mechaninė arba elektroninė valdymo sistema. Yra netvandens šildytuvaiįjungta60 l ir daugiau, kuriuos galima valdyti nuotoliniu būdu (per Wi-Fi ir specialią programą).

Tūris taip pat skiriasi. Pirktivandens šildytuvai už 60-80 litrų yra geras sprendimas, nes visiškai patenkina šilto vandens poreikį 3-4 asmenų šeimai (pavyzdžiui, tėvams ir 1-2 vaikams).

Vandens šildytuvas įjungta80 l Gali būti maitinamas dujomis arba elektra. Antrasis variantas yra universalesnis, todėl pasitaiko daug dažniau.

Į ką atsižvelgti renkantis80l vandens šildytuvas?

Būtina atsižvelgti ne tik į norimą katilo tūrį, bet ir į kitus kriterijus:

  • Gamintojas (patikimiausia rinktis jau seniai rinkoje esančių ir vartotojų pasitikėjimu besimėgaujančių žinomų prekių ženklų gaminius);
  • Montavimo būdas (yra įrenginių su vertikaliu arba horizontaliu montavimu; geriausia, jei įrenginiui galimi abu variantai);
  • Valdymo metodas (modeliai su mechaniniais valdikliais yra pigesni nei variantai su jutikliniais ar elektroniniais valdikliais);
  • Kaina (priklauso nuo pirkimo biudžeto).

Kodėl jie geri?vandens šildytuvai 50-80  Ferroli?

Kompanija Ferroli jau daugelį metų yra tarptautinės klimato kontrolės ir šildymo įrangos rinkos lyderė. Visivandens šildytuvai už 50, 60, 80 litrų ir patvaresni bei patikimesni, taip pat turi tvarkingą, diskretišką išvaizdą. Toks prietaisas lengvai įsilies į interjerą ir neišsiskirs jokiame fone, nepaisant jo dizaino stiliaus.

Vandens šildytuvai 60 l,taip pat kitų tūrių modeliai, Jie turi apsaugą nuo trumpojo jungimo, todėl yra visiškai saugūs naudoti. Cisternų vidus padengtas specialia antikorozine danga, kurios dėka Ferroli įranga tarnauja daug ilgiau nei kitų gamintojų analogai.

Kur apsimoka užsisakytivandens šildytuvas 50- 80 l?

Mūsų svetainėje galite pasirinktipirktivandens šildytuvasįjungta 50litrų, taip pat bet kokio kito tūrio modelis.Internetinė parduotuvėsiūlo firminę Ferolli įrangą prieinamomis, patraukliomis kainomis su pristatymu į bet kurį regioną Suomija.

Kataloge yra puikus prekių pasirinkimas, o patogūs filtrai leidžia keliais paspaudimais rasti modelį su norimais parametrais (bakas tūris, valdymo tipas, kaina ir kt.). Padėsime išsirinkti ir įsigyti vandens šildytuvas, kuriuo tikrai liksite patenkinti. Kataloge taip pat galite įsigyti šilumos siurbliai (įskaitantoro), židiniai, radiatoriai, Elektrinis katilas, dujų ir Granulių katės.

Naujausi tinklaraščio įrašai