Vandens šildytuvai 30 litrų - Profesionali Ferroli šildymo įranga
8:00 - 17:00 val
Pirmadienį-ketvirtadienį
8:00 - 15:45 val penktadienį
Akcija Elektrinis vandens šildytuvas.  BRAVO 30  (IT)
Akcija TITANO TWIN 30 Elektrinis vandens šildytuvas su dvigubu rezervuaru Blueforever kaitinimo elementas 1,8 kW

Šiltas vanduo yra ne tik svarbus, bet ir pagrindinis komforto elementas. Jis reikalingas namuose ir butuose, biuruose ir grožio salonuose, dirbtuvėse ir gamyklose. Yra speciali vandens šildymo technika -vandens šildytuvai 30 litrų talpos. Prieš perkant įrenginį, naudinga suprasti pagrindinius jų tipus ir pasirinkimo kriterijus.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis vandens šildytuvus 30 litrų talpos?

Renkantis vandens šildymo įrangą, pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

  • Talpyklos tūris (kuo didesnis šilto/karšto vandens poreikis, tuo talpesnį ir galingesnį įrenginį reikia įsigyti);
  • Šildymo greitis (tai priklauso nuo modelio galios);
  • Montavimo būdas (tai priklauso nuo to, kur tiksliai galima įdiegti vandens šildytuvas 30 litrų);
  • Gamintojas (patikimiausia rinktis žinomų, seniai žinomų prekių ženklų gaminius).

30 ltrų vandens šildytuvo užteks nedideliam biurui, butui, kuriame gyvena 1-2 gyventojai arba kaimo namui aprūpinti karštu vandeniu (įskaitant dušą).

Geriausia pirkti vandens šildytuvus 30 ltr (ar bet kuri kita) iš įmonės, kuri turi daug teigiamų atsiliepimų ir kuria pasitikima įvairiose pasaulio šalyse. Ferroli prekės ženklas jau keletą metų užima lyderio pozicijas Europos klimato ir šildymo įrangos rinkoje. Koncernui priklauso 12 gamyklų, įskaitant gamybines patalpas Italijoje ir Ispanijoje, kuriose per metus pagaminama daugiau nei 500 tūkst.vnt.

Privalumai pasirinkus Ferroli 30 ltr talpos vandens šildytuvus 

Visi firminiai Ferroli vandens šildytuvai turi keletą reikšmingų pranašumų, į kuriuos naudinga atsižvelgti renkantis ir perkant:

  • Lakoniška, diskretiška, tvarkinga išvaizda (vandens šildytuvas 30 l puikiai tinka bet kokiam interjerui);
  • Ilgas tarnavimo laikas (tai užtikrina patikimų medžiagų naudojimas, taip pat speciali antikorozinė danga ant bako vidinio paviršiaus ir šildymo elementų);
  • Valdymo paprastumas;
  • Sauga (visi modeliai, įskaitant biudžetinius, turi apsaugą nuo trumpojo jungimo).

Ferroli gaminiai parduodami tik atlikus kokybės patikrinimus, todėl užsisakyti internetu yra taip pat patikima, kaip ir įprastoje parduotuvėje. Taip pat mūsų kataloge: elektriniai katilai, šilumos siurbliai, Granulių katės, radiatoriai, dujiniai vandens šildytuvai, dujiniai katilai, židiniai, oro kondicionieriai ir daug kitos įrangos.

Kokių tipų yra 30 litrų vandens šildytuvai?

Pagal veikimo principą visi vandens šildytuvai skirstomi į momentinius ir akumuliacinius. Pirmieji tinka tik smulkiems buities poreikiams (rankų plovimui, indų plovimui ir pan.) ir veikia išskirtinai esant geram vandens slėgiui. Praktiškesni ir patogesni, todėl populiaresni yra 30ltr talpos. Įranga galima montuoti visur, nepriklausomai nuo patalpos ploto, vietos ir paskirties.

Kur užsisakyti vandens šildytuvas 30 litrų už gera kaina?

Mūsų internetinė parduotuvė siūlo įsigyti kokybiškus, patvarius Ferroli vandens šildytuvus geriausiomis kainomis Lietuvoje. Mes nenorime, kad mūsų klientai permokėtų už prekes ir dėl to parduodame jas prieinamomis kainomis.

Kataloge yra geras pasirinkimas vandens šildytuvų , taip pat 30 litrų modeliai ir kita įranga. Naudokite filtrus, kad greitai rastumėte tinkamą prekę, o mes padėsime atlikti užsakymą ir pasirinkti pristatymo būdą.

Naujausi tinklaraščio įrašai