Mažos talpos vandens šildytuvai - Profesionali Ferroli šildymo įranga
8:00 - 17:00 val
Pirmadienį-ketvirtadienį
8:00 - 15:45 val penktadienį
Akcija Elektrinis vandens šildytuvas NOVO 10 (IT)
Turime
109,99€ 126,45€
Elektrinis vandens šildytuvas NOVO 10 (IT). Photo 1 Elektrinis vandens šildytuvas NOVO 10 (IT). Photo 2
Akcija Elektrinis vandens šildytuvas NOVO 10 U (IT)
Akcija Elektrinis vandens šildytuvas NOVO 5
Turime
103,64€ 117,25€
Elektrinis vandens šildytuvas NOVO 5. Photo 1 Elektrinis vandens šildytuvas NOVO 5. Photo 2
Elektrinis vandens šildytuvas NOVO 5 U (IT)
Akcija Elektrinis vandens šildytuvas. BRAVO 10 (IT)
Akcija Elektrinis vandens šildytuvas. BRAVO 10 U (IT)
Akcija Elektrinis vandens šildytuvas. BRAVO 15 (IT)
Akcija Elektrinis vandens šildytuvas. BRAVO 15 U (IT)
Akcija Elektrinis vandens šildytuvas. BRAVO 30 (IT)

Ferroli mini boileriai

Kad žmogus jaustųsi patogiai, jam reikia karšto vandens. Be jo, standartinės dušo procedūrų, indų plovimo ir kt. tampa problemiška. Ekonomiški ir kompaktiški mini boileris padės greitai, efektyviai ir nebrangiai išspręsti šią problemą.

Mūsų internetinėje parduotuvėje Lietuvos gyventojai gali įsigyti mažos talpos vandens šildytuvus iš Ferroli. Šis itališkas prekės ženklas visame pasaulyje žinomas dėl puikaus kainos ir kokybės santykio ir yra tarp dešimties geriausių šildymo ir karšto vandens paruošimo sistemų gamintojų. Mini boileriai, kuriuos pas mus galite įsigyti su pristatymu Lietuvoje ir Baltijos regione, tarnaus ilgus metus, aprūpindami Jus nepertraukiamai karštu vandeniu.

Didelės mažos talpos vandens šildytuvų galimybės

Kad nepriklausytų nuo centrinio karšto vandens tiekimo sistemos, daugelis Lietuvos gyventojų mieliau įsirengia vandens šildytuvus. Deja, ne kiekvienas turi galimybę išleisti nemažą sumą pirkiniui arba patalpų dydis neleidžia įrengti didelės talpos. 

Bet tai nereiškia, kad teks likti be karšto vandens. Mažos talpos mini boileris Ferroli, kuriuos galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje, su šia užduotimi susidoros ne prasčiau nei didelės talpos vandens šildytuvai. Jie gali pasitarnauti kaip alternatyvus karšto vandens šaltinis atjungus arba nesant centralizuotos sistemos ir turi daug teigiamų savybių:

 • Kompaktiškumas. Dėl mažo dydžio mini boilerį galima pastatyti beveik bet kur: virš ar po kriaukle, virtuvės spintelėje ir pan. Jis tiks net mažame kambaryje ir visiškai neužima naudingos erdvės.
 • Ekonomiškumas. Mažos talpos vandens šildytuvams nereikia daug elektros energijos. Mažos energijos sąnaudos ir nuosavas karšto vandens šaltinis leis jums nemažai sutaupyti per mokesčius už komunalines paslaugas.
 • Greitas sušildymas. Mini boileris talpina nuo 5 iki 30 litrų. vandens. Nepaisant mažos vandens šildytuvo galios, tokio vandens kiekio pašildymas neužtrunka ilgai: po 10-15 minučių jis pasieks norimą temperatūrą
 • Lengvas montavimas. Lengvą ir miniatiūrinį mini boilerį montuoti labai paprasta. Jis jungiamas tiesiai į lizdą ir nereikalauja jokių papildomų jungčių.
 • Dizainas. Ferroli mini boileriai turi stilingus modernius korpusus ir puikiai dera interjere.
 • Prieinama kaina. Su visais savo privalumais mažos galios vandens šildytuvai turi tikrai mažą kainą. Be to, mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai taikomos akcijos ir nuolaidos, dėl kurių jos tampa dar patrauklesnės.

Mini boileris pirkimas Ferroli internetinėje parduotuvėje skirtas ne tik montuoti privačiuose namuose ir butuose. Jie puikiai tinka naudoti laikinuose būstuose, kavinėse, grožio salonuose ir kt. Mokėjimo būdus ir pristatymą Lietuvoje ir Baltijos regione galite pasirinkti patys iš svetainėje siūlomų variantų.

Naujausi tinklaraščio įrašai