Granulinio katilo kaina - Profesionali Ferroli šildymo įranga
8:00 - 17:00 val
Pirmadienį-ketvirtadienį
8:00 - 15:45 val penktadienį
Akcija Granulinis degiklis SUN P12 N su granulių padavimo sraigtu (šneku)
Akcija Granulinis degiklis SUN P7 N su granulių padavimo sraigtu (šneku)
Granulinis šildymo katilas su įmontuotu vandens šildytuvu AT 18 BORDEAUX
Akcija Granulių katilai EASYFIRE 17
pagal užsakymą
2 615,11€ 4 023,25€
Granulių katilai EASYFIRE 17. Photo 1 Granulių katilai EASYFIRE 17. Photo 2 Granulių katilai EASYFIRE 17. Photo 3
Granulių katilai EASYFIRE 24
pagal užsakymą
4 138,20€
Granulių katilai EASYFIRE 24. Photo 1 Granulių katilai EASYFIRE 24. Photo 2 Granulių katilai EASYFIRE 24. Photo 3
Granulių katilai EASYFIRE 29
pagal užsakymą
4 368,10€
Granulių katilai EASYFIRE 29. Photo 1 Granulių katilai EASYFIRE 29. Photo 2 Granulių katilai EASYFIRE 29. Photo 3
Granulių katilai EASYFIRE 35
pagal užsakymą
4 432,23€
Granulių katilai EASYFIRE 35. Photo 1 Granulių katilai EASYFIRE 35. Photo 2 Granulių katilai EASYFIRE 35. Photo 3
Akcija Granulių katilai EASYFIRE 39
Turime
3 123,19€ 4 804,91€
Granulių katilai EASYFIRE 39. Photo 1 Granulių katilai EASYFIRE 39. Photo 2 Granulių katilai EASYFIRE 39. Photo 3
Granulu katls T 18
pagal užsakymą
3 749,67€
Granulu katls T 18. Photo 1 Granulu katls T 18. Photo 2 Granulu katls T 18. Photo 3

Ferroli granuliniai katilai

Granuliniai katilai šildymo įrangos rinkoje pasirodė palyginti neseniai. Bet dėl savo puikių savybių jie jau spėjo užkariauti visą armiją gerbėjų visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje. Į klientų lūkesčius orientuota „Ferroli“ negalėjo neatsiliepti į išaugusią granulinių katilų paklausą ir pristatė savo asortimentą.

E-ferroli.lt — oficialus Ferroli prekės ženklo platintojas Lietuvoje. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti didelio asortimento naujausių modelių granulinių katilų už prieinamą kainą. Čia rasite tik originalią itališką granuliniai katilai, kvalifikuotus konsultantus, pagalbą renkantis ir montuojant. Galimas atsiėmimas iš parduotuvės arba pristatymas.

Granulinių katilų - pliusai ir minusai

Granulinis katilas priklauso kietojo kuro šildymo sistemų tipui. Šie katilai kurą naudoja ne medieną ar anglį, o mažas cilindrines medienos granules. Ir iš čia kilo jo pavadinimas – granuliniai katilai.
Kaip ir bet kuri technika, ji turi savo privalumų ir trūkumų. O prieš nuspręsdami, ar pirkti šią šildymo sistemą sau, pažvelkime į jos stipriąsias ir silpnąsias puses.

Pliusai:

  • Ferroli granuliniai katilai pasižymi aukštu automatizavimo ir autonomiškumo laipsniu. Juos labai lengva valdyti ir praktiškai nereikia žmogaus įsikišimo į šildymo procesą. Pakanka nustatyti tam tikrą režimą, supilti į katilą pakankamą kiekį granulių, ir automatika palaikys optimalią temperatūrą.
  • Granulės duoda labai mažai pelenų ir suodžių: daug mažiau nei anglis ir malkos. Todėl granulinius katilus reikia valyti rečiau (ne dažniau kaip kartą per savaitę), ir jie mažiau teršia aplinką.
  • Kadangi granulės gaminamos iš atliekų (daugiausia presuotų pjuvenų ar durpių), jas galima įsigyti pigiau nei kitų kietojo kuro rūšių.
  • Granulinis katilas yra gana ekonomiškas elektros sąnaudų atžvilgiu ir labai aukšto naudingumo koeficiento (iki 90%).

Minusai:

  • Granulėms laikyti būtina įrengti sausą patalpą: šlapios granulės užkimš sraigtus. Tačiau vargu ar tai gali būti laikoma rimtu trūkumu, nes bet kokiam kurui reikia specialių laikymo sąlygų.
  • Granulinių katilų kainos gana didelės. Bet mūsų parduotuvėje jų galite įsigyti už gamintojo nustatytą kainą, kuri Lietuvai nėra tokia brangi. O dėl daugybės granulinių katilų privalumų jų kaina atsipirks per kelis sezonus.

Kaip matote, Ferroli granuliniai katilai yra tikrai verti dėmesio. Jei norite įsigyti granulinį katilą mūsų parduotuvėje, bet nežinote, kokį modelį pasirinkti, drąsiai kreipkitės į mūsų konsultantus. Jie padės atlikti reikiamus skaičiavimus ir nuspręsti dėl granulinio katilo pasirinkimo. Jo pristatymo kaina Lietuvoje priklausys nuo siuntos svorio.

Naujausi tinklaraščio įrašai