Vandens šildytuvai 100 litrų - Profesionali Ferroli šildymo įranga
8:00 - 17:00 val
Pirmadienį-ketvirtadienį
8:00 - 15:45 val penktadienį
Elektrinis vandens šildytuvas TITANO STEATITE 100 VE
Akcija Horizontalus elektrinis vandens šildytuvas Calypso 100ltr
Akcija Kombinuotas elektrinis vandens šildytuvas 100 litrų  Calypso MT 2 spiralės
Akcija Kombinuotas elektrinis vandens šildytuvas 100 litrų vertikalus Calypso MT 6 vijų
Akcija TITANO TWIN 100 Elektrinis vandens šildytuvas su dvigubu rezervuaru Blueforever kaitinimo elementas 1,8 kW
Akcija Vertikalus elektrinis vandens šildytuvas Calypso 100l

Elektriniai vandens šildytuvai yra populiariausias sprendimas aprūpinti šiltu ar karštu vandeniu namus, biurus, taip pat komercines ir net mažas pramonines patalpas. Yra įvairių modelių, skirtų įvairiems šilto vandens poreikiams patenkinti.

Didelei 5 ar daugiau žmonių šeimai arba nedidelei įmonei idealus sprendimas būtų elektrinis vandens šildytuvas 100 ltr talpos. Jis gali tiekti karštą vandenį visą parą ir sutaupyti šildymui. Prieš pirkdami elektriniu vandens šildytuvus, kviečiame susipažinti su jų pranašumais.

100 litrų vandens šildytuvo privalumai

Taupymo požiūriu efektyviausi yra 100 litrų vandens šildytuvai.Tai paaiškinama tuo, kad elektros energijos sąnaudų skirtumas tarp modelių su 80 litrų ir 100 litrų talpos baku nėra reikšmingas, tačiau paskaičiavus 1 litro vandens pašildymo sąnaudas, paaiškėja, kad jos mažesnės už 80 litrų talpos baką.

Be to, tarp privalumų elektrinių 100 litrų vandens šildytuvų, galima įvardinti

  • Pilnas karšto vandens tiekimas. Šimto litrų prietaisas leidžia iš eilės nusiprausti 2-3 žmonėms, tinka nedideliam viešbučiui, kepyklai, nedideliam gamybos cechui ir pan.;
  • Naudojimo paprastumas. Yra prietaisų su elektroniniu arba mechaniniu valdymu. Ant kiekvieno iš jų galite nustatyti norimą vandens temperatūrą, kurią pasiekus vandens šildytuvas automatiškai išsijungs.

Kaip pasirinkti 100 ltr talpos vandens šildytuvą ?

Didelis, šiuolaikinių parduotuvių prekių asortimentas gali suklaidinti net labiausiai patyrusį pirkėją. Prieš pirkdami 100 litrų  talpos vandens šildytuvą, turėsite patys aiškiai apibrėžti atrankos kriterijus. Visų pirma:

  • Pirkinio biudžetas (kainos gali labai skirtis priklausomai nuo funkcionalumo);
  • Išvaizda (yra cilindriniai, pailgi ir stačiakampiai);
  • Montavimo būdas (patogiausia, jei įrenginį galima montuoti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai);
  • Maitinimo tipas (elektrinis laikomas universaliausiu, todėl ir populiariausias);
  • Prekės ženklas (saugiausia pirkti produktus iš gerai žinomų prekių ženklų, tokių kaip Ferroli).

Ferroli 100ltr talpos vandens šildytuvai  (kaip ir kiti modeliai) iš tarptautinės šildymo ir oro kondicionavimo įrangos rinkos lyderio Ferroli, išsiskiria ilgaamžiškumu, tvarkinga išvaizda ir patogia, intuityvia valdymo sistema. Tarp šio prekės ženklo gaminių yra modelių su mechaniniais, jutikliniais ir elektroniniais valdikliais.

Visiv andens šildytuvai iš Ferroli (įskaitant biudžetinius modelius) yra įrengta speciali trumpojo jungimo apsaugos sistema. Jų talpyklos iš vidaus padengtos specialiu antikoroziniu mišiniu, o tai reiškia, kad net ir po ilgalaikio (daug metų) naudojimo iš rezervuaro neištekės „surūdijęs“ vanduo.

Kur užsisakyti vandens šildytuvas 100 l su maksimalia nauda?

Mūsų internetinėje parduotuvėje yra puikus Ferroli įrangos pasirinkimas.Elektrinių vandens šildytuvų kainos yra prienamos visiems klientas. Greitas ir nebrangus pristatymas Lietuvoje garantuoja pirkėjui,  kad jį sumontuos praėjus vos kelioms dienoms po įsigijimo.

Be to, mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti kitos Ferroli įrangos:

Naujausi tinklaraščio įrašai