8:00 - 17:00 val
Pirmadienį-ketvirtadienį
8:00 - 15:45 val penktadienį
Elektriniai katilai LEB 12.0 kW
pagal užsakymą
1 075,93€
Elektriniai katilai LEB 12.0 kW. Photo 1 Elektriniai katilai LEB 12.0 kW. Photo 2 Elektriniai katilai LEB 12.0 kW. Photo 3
Elektriniai katilai LEB 18
pagal užsakymą
1 128,81€
Elektriniai katilai LEB 18. Photo 1 Elektriniai katilai LEB 18. Photo 2 Elektriniai katilai LEB 18. Photo 3
Elektriniai katilai LEB 24.0 kW
pagal užsakymą
1 167,89€
Elektriniai katilai LEB 24.0 kW. Photo 1 Elektriniai katilai LEB 24.0 kW. Photo 2 Elektriniai katilai LEB 24.0 kW. Photo 3
Elektriniai katilai LEB 6.0-TS (WF)
pagal užsakymą
892,01€
Elektriniai katilai LEB 6.0-TS (WF). Photo 1 Elektriniai katilai LEB 6.0-TS (WF). Photo 2 Elektriniai katilai LEB 6.0-TS (WF). Photo 3
Elektriniai katilai LEB 7.5 kW
pagal užsakymą
903,51€
Elektriniai katilai LEB 7.5 kW. Photo 1 Elektriniai katilai LEB 7.5 kW. Photo 2 Elektriniai katilai LEB 7.5 kW. Photo 3
Elektriniai katilai LEB 9.0-TS (WF)

Ferroli elektriniai katilai

Efektyvi šildymo sistema yra labai svarbi jūsų namams. Nuo jos priklauso, kaip patogiai jausitės šaltuoju metų laiku. Jei neturite prisijungimo prie dujotiekio ir jūs nenorite gaišti laiko ir pastangų aprūpinant kietu kuru, tuomet elektrinis katilas bus geriausias pasirinkimas jūsų namų šildymui.

Lietuvos šildymo įrangos rinkoje yra gana platus elektriniai katilai modelių asortimentas. Tačiau norėdami pasirinkti tikrai patikimą elektrinį katilą, pirmiausia atkreipkite dėmesį į gamintojų reputaciją. Ferroli internetinėje parduotuvėje už prieinamą kainą galite įsigyti originalių garsios Italijos kompanijos elektriniai katilai. Mūsų elektriniai katilai garantuotai bus kokybiški ir galės užtikrinti Jūsų namams pačias komfortiškiausias temperatūros sąlygas.

Elektrinių katilų pasirinkimo namų šildymui privalumai

Norint šildyti privatų namą ar įsirengti autonominį šildymą vietoj centrinio šildymo Lietuvoje dažniausiai naudojami elektriniai katilai. Mūsų internetinėje parduotuvėje, kur jų galite įsigyti už gerą kainą, jie yra labai paklausūs. Tokį populiarumą elektriniai katilai nesunku paaiškinti keliomis priežastimis:

  • Universalumas. Elektrinius katilus montuoti labai paprasta – jiems nereikia atskirų patalpų ir nuvesti specialias komunikacijas. Dėl kompaktiško dizaino jį galite pastatyti bet kuriame namo kambaryje. Bet geriau tai daryti vonioje arba virtuvėje, nes elektrodų įtaisai atlieka dvigubą funkciją: 
    • Namo šildymas;
    • Buitinio karšto vandens tiekimas (tam reikalingas papildomas katilo prijungimo komplektas).
  • Lengvas valdymas ir priežiūra. Ferroli elektriniai katilai, kuriuos galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje Lietuvoje, pasižymi aukštu automatizavimo laipsniu ir yra aprūpinti savidiagnostikos sistemomis. Valdymo skydelyje labai paprasta nustatyti norimą darbo režimą, sutelkiant dėmesį į įmontuotus temperatūros jutiklius. 
  • Saugumas. Prietaisas neturi išorinio degiklio, o sugedus ar nukritus įtampai elektros tinkle šiuolaikinė automatika jį iš karto išjungs. Todėl namuose laikomasi priešgaisrinės saugos, o pats elektrodo katilas yra patikimai apsaugotas nuo perdegimo.
  • Komfortas. Elektrinis katilas šildo patalpą neišdžiovindamas oro. Jis veikia beveik be triukšmo ir jūsų namuose visada bus jauku, tylu ir šilta.
  • Ekologiškumas. Elektrinis katilas energiją naudojanti įranga į atmosferą neišskiria anglies monoksido ir kenksmingų teršalų. 
  • Kaina. Šiai dienai elektriniai katilai turi labiausiai prieinamą kainą namų šildymo įrangos asortimente. Dėl montavimo paprastumo jų įrengimo kaina taip pat nedidelė. Todėl įsigyti kokybišką Ferroli elektrinį katilą gamintojo kaina mūsų internetinėje parduotuvėje bus naudinga kiekvienam Lietuvos gyventojui.

Internetiniame kataloge taip pat galite užsisakyti vandens šildytuvus, židinius, kondicionierius ir įrangos atsarginių dalių bei priedų.
 

Naujausi tinklaraščio įrašai