Vandens šildytuvai 5-20 litrų - Profesionali Ferroli šildymo įranga
8:00 - 17:00 val
Pirmadienį-ketvirtadienį
8:00 - 15:45 val penktadienį
Akcija Elektrinis vandens šildytuvas NOVO 10 (IT)
Turime
109,99€ 126,45€
Elektrinis vandens šildytuvas NOVO 10 (IT). Photo 1 Elektrinis vandens šildytuvas NOVO 10 (IT). Photo 2
Akcija Elektrinis vandens šildytuvas NOVO 10 U (IT)
Akcija Elektrinis vandens šildytuvas NOVO 5
Turime
103,64€ 117,25€
Elektrinis vandens šildytuvas NOVO 5. Photo 1 Elektrinis vandens šildytuvas NOVO 5. Photo 2
Elektrinis vandens šildytuvas NOVO 5 U (IT)
Akcija Elektrinis vandens šildytuvas. BRAVO 10 (IT)
Akcija Elektrinis vandens šildytuvas. BRAVO 10 U (IT)
Akcija Elektrinis vandens šildytuvas. BRAVO 15 (IT)
Akcija Elektrinis vandens šildytuvas. BRAVO 15 U (IT)

Šiltas vanduo yra vienas iš svarbių ir neatskiriamų kasdienio komforto komponentų. Juolab, kad kalbame ne tik apie namus ar butus, bet ir apie biurus, kirpyklas, gydymo įstaigas ir pan. Jei nėra centralizuoto karšto vandens tiekimo arba jis teka su pertrūkiais, sprendimas bus 15-20 ltr. elektrinis vandens šildytuvas. Bet prieš pirkdami, turėsite nuspręsti dėl pagrindinių savybių, biudžeto ir, žinoma, prekės ženklo, kurio produktą galite pasirinkti.

Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis 5-20 litrų vandens šildytuvą?

Renkantis katilą, visų pirma reikia suprasti, kiek reikia karšto vandens, tai yra, kaip intensyviai jis bus naudojamas. Vienam žmogui, gyvenančiam mažame bute, minimalus vandens tūris  – 20 l.

Jei karštas vanduo reikalingas tik buitinėms reikmėms (indų plovimui), tuomet užtenka nusipirkti 15 ltr. vandens šildytuvą .Vietoms, kur nereikia didelio vandens kiekio, pavyzdžiui, jei jo reikia tik rankoms plauti viename vandens tiekimo taške, gamintojas Ferroli sukūrė 5ltr talpos vandens šildytuvą.

Renkantis įrangą reikėtų iš anksto pagalvoti, kur ji bus montuojama. Kuo daugiau karšto vandens jums reikės, tuo didesnį modelį turėsite nusipirkti ir įdiegti. Yra įrenginių, kuriuos galima pastatyti tik vertikaliai arba horizontaliai. Patogesni yra universalūs katilai, kuriems galimi abu montavimo tipai.

Kitas dalykas, kurį reikia nuspręsti, yra kūno forma. Dažniausiai parduotuvėse pristatomi šie modeliai:

 • Standartinis cilindrinis (populiariausias);
 • Siauras cilindrinis (pailgas);
 • Plokščias (stačiakampio formos su užapvalintais kampais);
 • Stačiakampis (su aštriais kampais).

Cilindrinisvandens šildytuvai 10 l ir yra universalesni, užima mažiausiai vietos, puikiai dera įvairiuose interjeruose ir neišsiskiria tarp kitos įrangos, baldų ir kitų baldų.

Kokio prekinio ženklo 20 litrų vandens šildytuvus rinktis ?

Patikimiausia pirkti vandens šildytuvus iš žinomų gamintojų. Ši technika yra praktiška ir patvari. Koncernas Ferroli jau daugelį metų yra klimato kontrolės, šildymo ir vandens šildymo įrangos gamybos lyderis pasaulyje. Šiandien įmonė aktyviai plėtoja ir didina savo gamybos pajėgumus, turėdama 12 didelių įmonių Italijoje, Ispanijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse.

Visi šio prekės ženklo produktams (elektriniai katilai, šilumos siurbliai, Granulių katės, radiatoriai, dujiniai vandens šildytuvai, dujiniai katilai, židiniai, oro šaltinio šilumos siurbliai) atliekami griežti kokybės patikrinimai įvairiuose gamybos etapuose. Ferroli 5-20 litrų vandens šildytuvai  turi šiuos privalumus:

 • Trumpojo jungimo apsauga;
 • Speciali antikorozinė danga bako viduje;
 • Tvarkinga išvaizda;
 • Išorės dažymas specialia kompozicija, nejautria temperatūros pokyčiams;
 • Paprasti ir intuityvūs valdikliai.

Kaip užsisakyti?

Mūsų internetinėje parduotuvėje Ferroli įranga patraukliomis ir prieinamomis kainomis. Katalogas siūlo puikų pasirinkimą vandens šildytuvai skirtingi tūriai, formos ir sujungimo būdai. Greitai pristatome prekes Lietuvoje garantuojame šio gamintojo firminės įrangos kokybę, ilgaamžiškumą ir patikimumą.


  

Naujausi tinklaraščio įrašai