Vertikalus vandens šildytuvas - Profesionali Ferroli šildymo įranga
8:00 - 17:00 val
Pirmadienį-ketvirtadienį
8:00 - 15:45 val penktadienį
Elektrinis vandens šildytuvas TITANO STEATITE 100 VE
Elektrinis vandens šildytuvas TITANO STEATITE 120 VE
Akcija Elektrinis vandens šildytuvas TITANO STEATITE 150 VE
Akcija TITANO TWIN 100 Elektrinis vandens šildytuvas su dvigubu rezervuaru Blueforever kaitinimo elementas 1,8 kW
Akcija TITANO TWIN 30 Elektrinis vandens šildytuvas su dvigubu rezervuaru Blueforever kaitinimo elementas 1,8 kW
Akcija TITANO TWIN 50 Elektrinis vandens šildytuvas su dvigubu rezervuaru Blueforever kaitinimo elementas 1,8 kW
Akcija TITANO TWIN 80 Elektrinis vandens šildytuvas su dvigubu rezervuaru Blueforever kaitinimo elementas 1,8 kW
Akcija Vertikalus elektrinis vandens šildytuvas Calypso 100l
Akcija Vertikalus elektrinis vandens šildytuvas Calypso 120l
Akcija Vertikalus elektrinis vandens šildytuvas Calypso 150l
Akcija Vertikalus elektrinis vandens šildytuvas Calypso 50l
Akcija Vertikalus elektrinis vandens šildytuvas Calypso 80l

Vertikalus vandens šildytuvai Lietuvoje 

Karšto vandens trūkumas mus iš karto išmuša iš įprastos komforto zonos ir bet kuriuo metų laiku sukelia daug nepatogumų. Todėl namų ir butų savininkams Lietuvoje savo poreikiams geriau įsigyti vertikalus vandens sildytuvas.

Ferroli internetinėje parduotuvėje individualaus karšto vandens tiekimo katilai pristatomi plačiu modelių asortimentu. Mūsų vertikalūs vandens šildytuvai visada yra aukštos kokybės su ilgalaike patikimumo garantija. O juos įsigyti galite už prieinamiausią kainą ir su pristatymu Lietuvoje bei Baltijos regione.

Ferroli vertikalus vandens sildytuvas savybės 

Bet kuris šio itališko prekės ženklo gaminys garsėja savo kokybe, ilgaamžiškumu ir gera kaina. Todėl Ferroli vandens šildytuvų pirkimas yra puikus sprendimas tiems, kurie nori aprūpinti save ir savo šeimą nenutrūkstamu karštu vandeniu už prieinamą kainą.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių modelių boilerių prieinamomis kainomis. Kad nesuklystumėte pasirinkdami, atkreipkite dėmesį į šiuos rodiklius:

  • Maitinimas. Elektriniai vertikalus vandens sildytuvas daug naudingesni lyginant su dujiniais vandens šildytuvais. Nors jų kaina šiek tiek didesnė, montavimo vietos parinkimui jie yra mažiau reiklūs ir juos lengviau montuoti ir prijungti. O naujoviškos įrangos valdymo galimybės leidžia sumažinti energijos sąnaudas iki minimumo.
  • Konstrukcijos ypatumai. Vienu metu negalima pašildyti viso vandens tūrio. Kaitinant jo sluoksniai maišosi: karštieji kyla aukštyn, o šaltieji leidžiasi žemyn. Ir kuo didesnė boilerio talpa, tuo ilgiau trunka šildymo procesas.
    Vertikaliuose vandens šildytuvuose yra kaitinimo elementas, esantis rezervuaro apačioje. Todėl vanduo įšyla pačioje boilerio apačioje ir įkaista daug greičiau nei  horizontaliuose tokio pat tūrio katiluose.
    Kai kurie Ferroli vertikalių vandens šildytuvų modeliai turi 2 bakus, o tai dar 2 kartus pagreitina šildymą. Vandens masė, paskirstyta mažesniuose induose, greičiau pasieks norimą temperatūrą. Pavyzdžiui, jei įprastas 100 litrų katilas šyla 5 valandas, tai vertikalus vandens šildytuvas su dvigubu baku sušyla tik per 2,5 valandos.
    O tam tikrų modelių konstrukcija leidžia juos montuoti tiek vertikalioje, tiek horizontalioje padėtyje.
  • Tūris. Prieš pirkdami tinkamą vertikalų vandens šildytuvą mūsų internetinėje parduotuvėje, pirmiausia apsispręskite su savo poreikiais. Vienam asmeniui užtenka 30 litrų katilo. Atitinkamai, 2 asmenų šeimai reikia 50-80 litrų bako, o 3 ar daugiau — pradedant nuo 100 litrų ir daugiau.
  • Kaina. Ferroli suinteresuota, kad jos gaminiai būtų prieinami kuo daugiau klientų. Todėl mūsų internetinėje parduotuvėje kiekvienas Lietuvos ir Baltijos regiono gyventojas galės įsigyti vertikalų katilą už prieinamą kainą. Kaina ir pristatymo laikas priklauso nuo pasirinktos vežėjo įmonės ir jūsų gyvenamosios vietos.
Naujausi tinklaraščio įrašai