TITANO TWIN 50 Elektrinis vandens šildytuvas su dvigubu rezervuaru Blueforever kaitinimo elementas 1,8 kW gauti geriausią kainą - Profesionali Ferroli šildymo įranga
8:00 - 17:00 val
Pirmadienį-ketvirtadienį
8:00 - 15:45 val penktadienį

TITANO TWIN 50 Elektrinis vandens šildytuvas su dvigubu rezervuaru Blueforever kaitinimo elementas 1,8 kW

  • Gamintojas: Ferroli
  • Prekės kodas: GRZ54DKA
  • Prieinamumas: pagal užsakymą
Užsisakykite 1 paspaudimu
Mes jums perskambinsime ir pateiksime daugiau informacijos
291,66€ 317,02€

  • Be PVM: 241,04€
Iki akcijos pabaigos
Norėdami gauti įrangos montavimo sąmatą, užpildykite šią formą
arba telefonu +370 66444884

Aprašymas

TITANO TWIN 50 Elektrinis vandens šildytuvas su dvigubu rezervuaru

Populiaraus itališko prekės ženklo Ferroli vandens šildytuvas padės greitai ir efektyviai pašildyti vandenį iki norimos temperatūros. Prietaisas vienodai tinka tiek buitiniams (namų ūkio), tiek komerciniams tikslams. Nepaisant talpaus 50 litrų rezervuaro, gaminys pasižymi kompaktiškais matmenimis ir lakoniška cilindro forma. Jį galima įrengti bet kur: katilinėje, vonios kambaryje, tualete, virtuvėje, buitinėse ar pagalbinėse patalpose.

Boileris skirtas montuoti patalpose vertikalioje arba horizontalioje padėtyje. Šį modelį lengva sumontuoti, gamintojas jam suteikia 5 metų garantiją.

Šis vandens šildytuvas gali pašildyti iki 50 litrų vandens ir ilgai išlaikyti pasiektą temperatūrą. Kad būtų galima efektyviau saugoti, bakas padalytas į 2 talpas. Jų vidinis paviršius apdorotas specialia sudėtimi, kuri apsaugo nuo korozijos, įtrūkimų ir kitokio rezervuaro būklės blogėjimo, taip pat neleidžia atsirasti kalkių nuosėdoms.

Elektrinis šildytuvas turi patogų, intuityvų elektroninį valdymą, paremtą Egea Smart programa. Jį galima paleisti ir įjungti nuotoliniu būdu (per "Wi-Fi") - tai ne tik supaprastina prietaiso naudojimą, bet ir leidžia taupiai šildyti vandenį.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite puikų vandens šildytuvų, elektrinių katilų, dujinių katilų, radiatorių ir kitos aukščiausios kokybės šildymo, klimato kontrolės įrangos pasirinkimą už prieinamą kainą. 

 

Pristatymas ir apmokėjimas

Pristatymas

Pristatymo greitį į bet kurį Lietuvos tašką nustato operatorius, tačiau paprastai jis neviršija 1-3 darbo dienų.

Grynais

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais gavus prekes. Atsiskaitant grynaisiais pinigais (su savimi turite turėti asmens dokumentą).

Visa ir MasterCard

Apmokėjimas už užsakymą kortele. Prekių pristatymas galimas tik patvirtinus apmokėjimą.

Apžvalgos (0)

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
    Prastai 
 Gerai