8:00 - 17:00 val
Pirmadienį-ketvirtadienį
8:00 - 15:45 val penktadienį
Dujiniai vandens šildytuvai ZEFIRO ECO 11 (LPG)
Dujiniai vandens šildytuvai ZEFIRO ECO 11 NG
Dujiniai vandens šildytuvai ZEFIRO ECO 14 (LPG)
Dujiniai vandens šildytuvai ZEFIRO ECO 14 NG

Dujiniai vandens šildytuvai Lietuvoje

Daugiabučių namų centralizuotos karšto vandens tiekimo sistemos ne visada susidoroja su jo tiekimu 100%, nors šios paslaugos kaina nuolat auga. O privačiam Lietuvos sektoriuje namų savininkai vandens šildymo problemą turi spręsti patys. Abiem šiais atvejais ekonomiškiausiai ir efektyviausiai šią problemą Jums padės išspręsti dujiniai vandens šildytuvai (kolonėlės).

Tokie katilai yra labai paklausūs ir juos nesunku yra įsigyti Lietuvoje. Mūsų internetinė parduotuvė siūlo įsigyti Ferroli prekės ženklo dujinius vandens šildytuvus, žinomus visame pasaulyje dėl geriausio savo gaminių kainos ir kokybės derinio. Be palankaus dujiniai vandens šildytuvai įsigijimo, iš mūsų jūs gausite ir profesionalią pagalbą visuose etapuose – nuo katilo parinkimo iki montavimo. Taip pat ir  greitą vandens šildytuvo pristatymas visoje šalyje.

Ferroli dujinių vandens šildytuvų privalumai ir jų pasirinkimas

Nuolatinis karšto vandens buvimas yra vienas iš esminių šiuolaikinio žmogaus patogaus gyvenimo komponentų. Kiekvienas turi turėti galimybę bet kada nusiprausti po dušu ar vonioje, ar išplauti indus. Todėl vandens šildymo įrenginio pasirinkimas yra labai svarbus. Į jo pasirinkimą reikia žiūrėti labai rimtai. Nepaisant vandens šildytuvų gausos, dujiniai katilai yra populiariausi. Pagrindinis jų pranašumas yra ekonomiškumas. Šie vandens šildytuvai yra pigesni nei elektriniai vandens šildytuvai. Atsižvelgiant į tai, kad pats energijos šaltinis yra pigesnis, tai 1 m³ vandens pašildymo kaina bus mažesnė nei centralizuoto karšto vandens tiekimo sistemos.

Dujiniai vandens šildytuvai yra 2 tipu:

  • Kaupiamasis. Jie vienu metu sušildo didelį vandens kiekį. Tai užima tam tikrą laiką, priklausomai nuo dujinio katilo darbinio tūrio ir galios. Jie užima daug vietos, reikalauja specialių montavimo sąlygų, todėl tinka tik privatiems namams.
  • Momentinis. Kolonėlės, kurios akimirksniu įkaitina pro jas tekantį vandenį. Jos yra kompaktiško dydžio, todėl jas galima laisvai sumontuoti mažo ploto vietose. Universalesnės, naudojamos tiek privačiuose, tiek daugiabučiuose.

Ferroli dujiniai vandens šildytuvai, kuriuos galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje, turi pakankamai našumo, kad karštą vandenį tiektų keliuose taškuose vienu metu.

Norėdami įsigyti dujinį vandens šildymo katilą, atitinkantį jūsų poreikius, vadovaukitės jo galia:

  • Tik indų plovimas arba dušas - 17-20 kW;
  • Vonios kambarys + virtuvė - 20-27 kW.
  • Kitas Ferroli vandens šildytuvų privalumas – naujoviška automatika. Tai leidžia: 
  • Reguliuokite katilo galią pagal esamus poreikius;
  • Ištekančio vandens temperatūrą nustatyti 1° tikslumu.

Kadangi esame oficialūs atstovai, turime žemiausią Ferroli dujinių vandens šildytuvų kainą Lietuvoje. Dujinis vandens šildytuvas ar mini-boilerį mūsų internetinėje parduotuvėje įsigysite per kelias minutes, o daugiausiai per 3 dienas jis atkeliaus į bet kurį šalies miestą.

Naujausi tinklaraščio įrašai