TITANO TWIN 80 Elektrinis vandens šildytuvas su dvigubu rezervuaru Blueforever kaitinimo elementas 1,8 kW gauti geriausią kainą - Profesionali Ferroli šildymo įranga
8:00 - 17:00 val
Pirmadienį-ketvirtadienį
8:00 - 15:45 val penktadienį

TITANO TWIN 80 Elektrinis vandens šildytuvas su dvigubu rezervuaru Blueforever kaitinimo elementas 1,8 kW

  • Gamintojas: Ferroli
  • Prekės kodas: GRZ56JKA
  • Prieinamumas: Turime
Užsisakykite 1 paspaudimu
Mes jums perskambinsime ir pateiksime daugiau informacijos
349,54€ 379,94€

  • Be PVM: 288,88€
Iki akcijos pabaigos
Norėdami gauti įrangos montavimo sąmatą, užpildykite šią formą
arba telefonu +370 66444884

Aprašymas

TITANO TWIN 80 Elektrinis vandens šildytuvas su dvigubu rezervuaru

Šis elektrinio vandens šildytuvo modelis yra vienas geriausių sprendimų, skirtų buitiniam ir komerciniam vandeniui šildyti. Kaip ir kiti Ferroli asortimento gaminiai, jis pasižymi ilgaamžiškumu, stilingu dizainu ir paprastu bei intuityviu valdymu.

Talpiame rezervuare vienu metu galima pašildyti iki 80 litrų vandens. Vandens šildytuvas yra kompaktiškas, glaustos cilindro formos, todėl lengvai telpa bet kurioje, net ir nedidelėje patalpoje. Jis skirtas montuoti vertikaliai arba horizontaliai ir gali būti įrengtas vonios kambaryje, katilinėje, virtuvėje ar pagalbinėse patalpose.

Siekiant kuo didesnio efektyvumo, rezervuaro vidus padalytas į 2 skyrius. Talpyklos vidus padengtas specialiu antikoroziniu mišiniu, kuris neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms, stabdančioms šildytuvo darbą ir mažinančioms jo energetinį efektyvumą.

Labai patogu, kad katilą galima valdyti nuotoliniu būdu per Wi-Fi naudojant specialiai sukurtą Egea Smart programą. Ji leidžia nuotoliniu būdu įjungti ir išjungti elektrinį vandens šildytuvą, naudoti jį griežtai pagal poreikį ir taupyti elektros energiją.

Mūsų internetinėje parduotuvėje vienu paspaudimu galite užsisakyti šio modelio vandens šildytuvą, taip pat dujinius srautinius šildytuvus, elektrinius katilus, oro kondicionierius, šilumos siurblius, radiatorius ir kitą Europos rinkos lyderio Ferroli TM klimato ir šildymo įrangą. Siūlome aukščiausios kokybės gaminius maloniomis, patraukliomis kainomis, bei garantuojame greitą pristatymą į bet kurį Lietuvos regioną.
 

Pristatymas ir apmokėjimas

Pristatymas

Pristatymo greitį į bet kurį Lietuvos tašką nustato operatorius, tačiau paprastai jis neviršija 1-3 darbo dienų.

Grynais

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais gavus prekes. Atsiskaitant grynaisiais pinigais (su savimi turite turėti asmens dokumentą).

Visa ir MasterCard

Apmokėjimas už užsakymą kortele. Prekių pristatymas galimas tik patvirtinus apmokėjimą.

Apžvalgos (0)

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
    Prastai 
 Gerai