8:00 - 17:00 val
Pirmadienį-ketvirtadienį
8:00 - 15:45 val penktadienį
Akcija Gaisa apsildes granulu kamīns Ambra Avorio
pagal užsakymą
1 369,51€ 1 488,60€
Gaisa apsildes granulu kamīns Ambra Avorio. Photo 1
Gaisa apsildes granulu kamīns Ambra Bianco
pagal užsakymą
1 488,60€
Gaisa apsildes granulu kamīns Ambra Bianco. Photo 1
Gaisa apsildes granulu kamīns Ambra Bordeaux
pagal užsakymą
1 488,60€
Gaisa apsildes granulu kamīns Ambra Bordeaux. Photo 1
Gaisa apsildes granulu kamīns Ambra Corten
pagal užsakymą
1 488,60€
Gaisa apsildes granulu kamīns Ambra Corten. Photo 1
Gaisa apsildes granulu kamīns Ambra Nero
pagal užsakymą
1 488,60€
Gaisa apsildes granulu kamīns Ambra Nero. Photo 1
Gaisa apsildes granulu kamīns Ambra Rust
pagal užsakymą
1 488,60€
Gaisa apsildes granulu kamīns Ambra Rust. Photo 1
Akcija Gaisa apsildes granulu kamīns Ambra Lux Avorio
pagal užsakymą
1 781,40€ 1 936,30€
Gaisa apsildes granulu kamīns Ambra Lux Avorio. Photo 1
Gaisa apsildes granulu kamīns Ambra Lux Bianco
Gaisa apsildes granulu kamīns Ambra Lux Bordeaux
Gaisa apsildes granulu kamīns Ambra Lux Nero
pagal užsakymą
1 936,30€
Gaisa apsildes granulu kamīns Ambra Lux Nero. Photo 1
Granulinė krosnelė ANNA (bordo)
Granulinė krosnelė ANNA (dramblio kaulo spalvos)
Granulinė krosnelė SUSANNA (balta)
Granulinė krosnelė SUSANNA (juoda)
Akcija Židiniai THERMO ASIA 11,6/3,45 Ivory
Turime
2 612,12€ 2 749,60€
Židiniai THERMO ASIA 11,6/3,45 Ivory. Photo 1
Akcija Židiniai THERMO ASIA BORDEAUX 11,6/3,45
Turime
2 612,12€ 2 749,60€
Židiniai THERMO ASIA BORDEAUX 11,6/3,45. Photo 1

Ferroli židiniai Lietuvoje

Židinys yra vienas iš seniausių žmogaus atrastų prietaisų. Senovėje jie buvo naudojami rūmų salėms ir paprastiems namams šildyti. Ir šiandien židiniai, kurie yra laikomi komforto ir jaukumo simboliu, ne ką mažiau populiarūs Lietuvoje. Žinoma, židiniai bėgant metams jie buvo modifikuojami, tobulinami, o šiuolaikinės versijos gerokai skiriasi nuo senovinių pirmtakų. Viena sėkmingiausių senos krosnelės interpretacijų – stilingas granulinis židinys

Įmonė Ferroli, viena iš dešimties geriausių pasaulinių šildymo įrangos gamintojų, negalėjo ignoruoti tokios populiarios temos. Inovatyvūs šio prekės ženklo granuliniai židiniai yra itin saugūs, patogūs ir ekologiški. Mūsų internetinėje parduotuvėje Lietuvos gyventojai gali juos įsigyti savo namams už prieinamą kainą su greitu pristatymu į bet kurį šalies kampelį.

Kokie yra granulinio židinio privalumai Jūsų namams

Apsilankę online židinių parduotuvėje Lietuvoje galite suglumti dėl pasiūlymų gausos. Mediena, anglis, elektra, granulės – kurį geriau rinktis? Jei jūsų tikslas yra įsigyti namų šildymo prietaisą, tada nėra geresnio pasirinkimo už granulinį židiniai. 

Kokie yra židiniai pranašumai:

 • Efektyvumas. Granulinio židinys efektyvumas viršija 80%. Kaip ir gera krosnis, jis gali greitai pakelti temperatūrą patalpoje. Net ir esant žiemos šalčiams jis suteiks šiltos ir jaukios atmosferos jausmą namuose.
 • Ekologiškumas. Granulės yra presuojamos iš medienos atliekų. Jos yra visiškai saugios sveikatai, nes juose nėra toksiškų priedų ir degdamos neišskiria kenksmingų cheminių elementų
 • Lengva naudotis. Italijoje pagaminti granuliniai židiniai, kuriuos galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje, išsiskiria aukštu automatizacijos lygiu. Laiku įpylę kuro, degimo procesą galite valdyti nuotoliniu būdu, nustatydami norimą temperatūrą, taip pat įjungimo ir išjungimo laiką.

Valyti jį reikia retai - maždaug kartą per savaitę, nes granulės beveik visiškai išdega. O dėl nuimamos peleninės šis procesas yra lengvas ir patogus..

 • Estetiškumas. Stilingas Ferroli židinio korpusas puikiai įsilies į šiuolaikinių namų interjerą. O kerintis liepsnos žaismas už stiklo suteiks jums tikrą palaimą. 

Vienintelis granulinio židinio trūkumas yra didesnė jo kaina lyginant su kitais modeliais. Bet jis save pateisina dėl kuro taupymo. Klasikinių modelių (dujos, elektra, malkos) energijos nešėjų kaina Lietuvoje gerokai didesnė už granulių kainą. O jų sunaudojama labai mažai net žiemą, kai reikia nuolat palaikyti šilumą namuose.

Mūsų internetinė parduotuvė, kaip oficiali Ferroli prekybos vieta Lietuvoje, gali pasiūlyti geriausias kainas šalyje. Jei nuspręsite pas mus įsigyti granulinį židinį, tikrai nesuklysite. židinys tarnaus daugelį metų, pripildydamas jūsų namus šilumos ir džiugindamas sklandžiu veikimu bei nesudėtinga priežiūra.

Naujausi tinklaraščio įrašai