Židiniai kaina | Židinių parduotuvė - Profesionali Ferroli šildymo įranga
8:00 - 17:00 val
Pirmadienį-ketvirtadienį
8:00 - 15:45 val penktadienį
Granulinė krosnelė ANNA (bordo)
Granulinė krosnelė ANNA (dramblio kaulo spalvos)
Granulinė krosnelė SUSANNA (balta)
Granulinė krosnelė SUSANNA (juoda)
Akcija Granulinis židinys su oro šildymu Ambra Avorio
pagal užsakymą
1 369,51€ 1 488,60€
Granulinis židinys su oro šildymu Ambra Avorio. Photo 1
Granulinis židinys su oro šildymu Ambra Bianco
Granulinis židinys su oro šildymu Ambra Bordeaux
Granulinis židinys su oro šildymu Ambra Corten
Granulinis židinys su oro šildymu Ambra Nero
pagal užsakymą
1 488,60€
Granulinis židinys su oro šildymu Ambra Nero. Photo 1
Granulinis židinys su oro šildymu Ambra Rust
pagal užsakymą
1 488,60€
Granulinis židinys su oro šildymu Ambra Rust. Photo 1
Akcija Granulinis židinys su oro šildymu Ambra Lux Avorio
pagal užsakymą
1 781,40€ 1 936,30€
Granulinis židinys su oro šildymu Ambra Lux Avorio. Photo 1
Granulinis židinys su oro šildymu Ambra Lux Bianco
Granulinis židinys su oro šildymu Ambra Lux Bordeaux
Granulinis židinys su oro šildymu Ambra Lux Nero
Akcija Židiniai THERMO ASIA 11,6/3,45 Ivory
Turime
2 612,12€ 2 749,60€
Židiniai THERMO ASIA 11,6/3,45 Ivory. Photo 1
Akcija Židiniai THERMO ASIA BORDEAUX 11,6/3,45
Turime
2 612,12€ 2 749,60€
Židiniai THERMO ASIA BORDEAUX 11,6/3,45. Photo 1

Ferroli granuliniai židiniai 

Židinys yra vienas iš seniausių žmogaus atrastų prietaisų. Senovėje jie buvo naudojami rūmų salėms ir paprastiems namams šildyti. Ir šiandien židiniai, kurie yra laikomi komforto ir jaukumo simboliu, ne ką mažiau populiarūs Lietuvoje. Žinoma, židiniai bėgant metams jie buvo modifikuojami, tobulinami, o šiuolaikinės versijos gerokai skiriasi nuo senovinių pirmtakų. Viena sėkmingiausių senos krosnelės interpretacijų – stilingas granulinis židinys

Įmonė Ferroli, viena iš dešimties geriausių pasaulinių šildymo įrangos gamintojų, negalėjo ignoruoti tokios populiarios temos. Inovatyvūs šio prekės ženklo granuliniai židiniai yra itin saugūs, patogūs ir ekologiški. Mūsų internetinėje parduotuvėje Lietuvos gyventojai gali juos įsigyti savo namams už prieinamą kainą su greitu pristatymu į bet kurį šalies kampelį.

Kokie yra granulinio židinio privalumai?

Apsilankę židinių internetinėje parduotuvėje Lietuvoje galite suglumti dėl pasiūlymų gausos. Mediena, anglis, elektra, granulės – kurį geriau rinktis? Jei jūsų tikslas yra įsigyti namų šildymo prietaisą, tada nėra geresnio pasirinkimo už granulinį židinį. 

Kokie yra židinių pranašumai:

 • Efektyvumas. Granulinio židinio efektyvumas viršija 80%. Kaip ir gera krosnis, jis gali greitai pakelti temperatūrą patalpoje. Net ir esant žiemos šalčiams jis suteiks šiltos ir jaukios atmosferos jausmą namuose.
 • Ekologiškumas. Granulės yra presuojamos iš medienos atliekų. Jos yra visiškai saugios sveikatai, nes juose nėra toksiškų priedų ir degdamos neišskiria kenksmingų cheminių elementų
 • Lengva naudotis. Italijoje pagaminti granuliniai židiniai, kuriuos galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje, išsiskiria aukštu automatizacijos lygiu. Laiku įpylę kuro, degimo procesą galite valdyti nuotoliniu būdu, nustatydami norimą temperatūrą, taip pat įjungimo ir išjungimo laiką.

Valyti jį reikia retai - maždaug kartą per savaitę, nes granulės beveik visiškai išdega. O dėl nuimamos peleninės šis procesas yra lengvas ir patogus..

 • Estetiškumas. Stilingas Ferroli židinio korpusas puikiai įsilies į šiuolaikinių namų interjerą. O kerintis liepsnos žaismas už stiklo suteiks jums tikrą palaimą. 

Vienintelis granulinio židinio trūkumas yra didesnė jo kaina lyginant su kitais modeliais. Bet jis save pateisina dėl kuro taupymo. Klasikinių modelių (dujos, elektra, malkos) energijos nešėjų kaina Lietuvoje gerokai didesnė už granulių kainą. O jų sunaudojama labai mažai net žiemą, kai reikia nuolat palaikyti šilumą namuose.

Mūsų internetinė parduotuvė, kaip oficiali Ferroli prekybos vieta Lietuvoje, gali pasiūlyti geriausias kainas šalyje. Jei nuspręsite pas mus įsigyti granulinį židinį, tikrai nesuklysite. židinys tarnaus daugelį metų, pripildydamas jūsų namus šilumos ir džiugindamas sklandžiu veikimu bei nesudėtinga priežiūra.

Naujausi tinklaraščio įrašai