Hibridinis šilumos siurblys OMNIA S 3.2 HYBRID 28H 4 gauti geriausią kainą - Profesionali Ferroli šildymo įranga
8:00 - 17:00 val
Pirmadienį-ketvirtadienį
8:00 - 15:45 val penktadienį

Hibridinis šilumos siurblys OMNIA S 3.2 HYBRID 28H 4 R32 reversiniai hibridiniai šilumos siurbliai oras-vanduo

  • Prekės kodas: 0XHK4KWA
ERP Klasė A+++
Vandens šildymo pajėgumas 28.5 kW
Maitinimo šaltinis 220/240-1-50 V-ph-Hz
Naudojamas galingumas 0.82 kW
Aušinimo pajėgumas 4.50 kW
Vidinis / išorinio bloko svoris 28/58 kg
SWL - lauko bloko garso galios lygis 55 dB(A)
SWL - vidinio įrenginio garso galios lygis 43 dB(A)
COP A7W35 5.10
Lauko įrenginio matmenys (WxHxD) 1008x712x375
Vidinio bloko matmenys (WxHxD) 440x700x320
  • Prieinamumas: pagal užsakymą
Užsisakykite 1 paspaudimu
Mes jums perskambinsime ir pateiksime daugiau informacijos
5 436,65€ 6 396,06€

  • Be PVM: 4 493,10€
Iki akcijos pabaigos
Norėdami gauti įrangos montavimo sąmatą, užpildykite šią formą
arba telefonu +370 66444884

Aprašymas

- OMNIA S HYBRID H 3.2 hibridiniai šilumos siurbliai Suderinkite ekologišką šilumos siurblį R32technologiją ir kondensacinį šildymo katilą viename kompaktiškame gaminyje.dujos suderina didelį efektyvumą ir mažesnį poveikį aplinkai. Dėl jų GWP yra 675, o tai reiškia, kadmaždaug trečdaliu mažesnis už R410a GWP, padeda sumažinti CO2 išmetimą, kuris yra pagrindinė pasaulinė problema.klimato atšilimo katilas. Kompaktiškas dydis, panašus į sieninį katilą, leidžia lengviau pakeisti katilą, neprarandantdidelės erdvės ar būtinybės atlikti didelius pertvarkymo darbus.

- Eksploatuojant katilą arba šilumos siurblį, priklausomai nuo klimato sąlygų, vidinė elektronikaoptimizuoja sistemos galią, nuolat veikdama ekonomiškiausiu ir efektyviausiu įmanomu lygiu.režimu, teikiančiu išskirtinę naudą galutiniam vartotojui.

- Šilumos siurbliui veikiant šildymo arba vėsinimo režimu, katilas galės laisvai gaminti karštą vandenįį išorinį karšto vandens rezervuarą, taip padidindamas komforto lygį. Netikėtamažai tikėtinu atveju, jei šilumos siurblys užsikurtų, katilas vis tiek galės veikti autonomiškai kaip atsarginis.režimu, taip užtikrindamas šildymą ir karšto vandens gamybą.

- Sistemą sudaro visiškai nuolatinės srovės inverterinis lauko įrenginys, kurį galima rinktis iš 4 skirtingų galingumųsujungta su hibridiniu vidiniu bloku ir kondensaciniu bloku su integruotu hidrauliniu moduliu, įskaitantnuolatinės srovės inverterinis siurblys, skirtas aušinimo kontūrui valdyti. Sistema yra itin universali ir galiveikti atšiauriomis klimato sąlygomis iki -20 °C lauke. Ji pašalina užšalimo riziką dėlpadalytas aušinimo kontūras.

- Dėl fotovoltinės įvesties funkcijos katilas negamina karšto vandens ir prisideda tik priešilumos siurblio ir bet kokio elektrinio vandens šildytuvo naudojimo, taip maksimaliai padidinantsavikontrolę ir naudą vartotojui.Sieninis dūmų šalinimas su itališka koja susijusiais atvejais. 2014 m. kovo 4 d. dekretas Nr. 102.Liepos mėn.

Pristatymas ir apmokėjimas

Pristatymas

Pristatymo greitį į bet kurį Lietuvos tašką nustato operatorius, tačiau paprastai jis neviršija 1-3 darbo dienų.

Grynais

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais gavus prekes. Atsiskaitant grynaisiais pinigais (su savimi turite turėti asmens dokumentą).

Visa ir MasterCard

Apmokėjimas už užsakymą kortele. Prekių pristatymas galimas tik patvirtinus apmokėjimą.

Apžvalgos (0)

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
    Prastai 
 Gerai