Reversiniai ir padalinti šilumos siurbliai OMNIA SW-T 6 gauti geriausią kainą - Profesionali Ferroli šildymo įranga
8:00 - 17:00 val
Pirmadienį-ketvirtadienį
8:00 - 15:45 val penktadienį

Reversiniai ir padalinti šilumos siurbliai OMNIA SW-T 6 Reversiniai ir padalinti šilumos siurbliai

  • Prekės kodas: 0XHM6SWA
Grynas svoris 58 kg
ERP klasė A
Garso galios lygis šildant 58 dB(A)
Garso galios lygis aušinant 58 dB(A)
  • Prieinamumas: Turime
Užsisakykite 1 paspaudimu
Mes jums perskambinsime ir pateiksime daugiau informacijos
5 331,21€ 6 664,01€

  • Be PVM: 4 405,96€
Iki akcijos pabaigos
Norėdami gauti įrangos montavimo sąmatą, užpildykite šią formą
arba telefonu +370 66444884

Aprašymas

-Visiškai inverteriniai padalinti šilumos siurbliai, turintys mažą poveikį aplinkai R32 dujomis ir mažai aplinkaipoveikį. Padalintos instaliacijos pranašumas yra tai, kad net ir išoriniame bloke išvengiama užšalimo problemų.esant šalčiausiai temperatūrai (iki -25°C) ir nesant elektros.

-OMNIA SW-T 3.2 yra šilumos siurblys, skirtas šildymui ir karšto vandens ruošimui, sukurtas.skirtas naudoti mažuose ir vidutinio dydžio būstuose.

-Kiekvienas jo komponentas buvo sukurtas atsižvelgiant į esamų šildymo sistemų atnaujinimą.bei boilerių ir elektrinių vandens šildytuvų keitimui, užtikrinant tą patį komfortą, į efektyvų.ir aplinkai nekenksmingas sprendimas.

-Visi įrenginiai atitinka ekstremaliausius žiemos klimato kontrolės reikalavimus, iš tikrųjų gali gaminti karštą vandenį.iki 65°C, todėl tinka praktiškai visoms šildymo sistemoms.

-Generatoriai susideda iš lauko bloko su aušinimo grandinės širdimi, nuo kompresoriaus iki.ventiliatorius su oro pusės šilumokaičiu, kuris bus prijungtas prie šaltnešio dujų vamzdžių vidinio bloko link.

-kurioje vietoj to yra hidraulinės grandinės stebulė (su visais sistemos komponentais) ir.

-100 litrų karšto vandens rezervuaras.

-Vidiniame bloke taip pat sumontuotos dvi elektros integracijos: 3kW šildymo sistemai ir 1.2. kW karšto vandens gamybai.

-Naujoji Ferroli „Full Inverter“ koncepcija naudoja nuolatinės srovės keitiklio moduliacijas 3 pagrindiniuose daug energijos suvartojančiuose įrenginiuose.mašinos komponentai, t. y. kompresorius, ventiliatorius ir siurblys.

-Tai leidžia moduliuoti galią pagal tiksliai seka šiluminę apkrovą ir siūlo vartotojui labai didelį efektyvumą bei didelį energijos taupymą.

-Ferroli Full Inverter koncepcija taip pat leidžia sumažinti įjungimo sroves, išvengiant staigių pokyčių tinkle ir užtikrina ilgesnį komponentų tarnavimo laiką.

-Komponentų ir gamybos procesų kokybė leido pasiekti vieną žemiausių triukšmo lygis tarp šiandien rinkoje esančių įrenginių.

Pristatymas ir apmokėjimas

Pristatymas

Pristatymo greitį į bet kurį Lietuvos tašką nustato operatorius, tačiau paprastai jis neviršija 1-3 darbo dienų.

Grynais

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais gavus prekes. Atsiskaitant grynaisiais pinigais (su savimi turite turėti asmens dokumentą).

Visa ir MasterCard

Apmokėjimas už užsakymą kortele. Prekių pristatymas galimas tik patvirtinus apmokėjimą.

Apžvalgos (0)

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
    Prastai 
 Gerai