Reversinis šilumos siurblys, skirtas montuoti lauke OMNIA M 26T gauti geriausią kainą - Profesionali Ferroli šildymo įranga
8:00 - 17:00 val
Pirmadienį-ketvirtadienį
8:00 - 15:45 val penktadienį

Reversinis šilumos siurblys, skirtas montuoti lauke OMNIA M 26T Reversinis šilumos siurblys, skirtas montuoti lauke

  • Prekės kodas: 2CP000RF
Šiluminis pajėgumas 26 kW (water in 30°C out 35°C)
Grynas svoris 177 Kg
Vandens suvartojimas 4472 l/h (water in 30°C out 35°C)
  • Prieinamumas: Turime
Užsisakykite 1 paspaudimu
Mes jums perskambinsime ir pateiksime daugiau informacijos
10 520,95€

  • Be PVM: 8 695,00€
Norėdami gauti įrangos montavimo sąmatą, užpildykite šią formą
arba telefonu +370 66444884

Aprašymas

-Šios serijos šilumos siurbliai oras-vanduo tenkina vidutinio galingumo gyvenamųjų ir komercinių patalpų žiemos ir vasaros oro kondicionavimo poreikius.

-Visi įrenginiai tinkami montuoti lauke ir gali gaminti iki 60 °C temperatūros vandenį, todėl gali būti naudojami sistemose su spindulinėmis grindimis, fancoilais, radiatoriais ir netiesioginei buitinio karšto vandens gamybai per išorinį katilą (nepateikiamas).

-Įrenginiuose naudojamas nuolatinės srovės inverterinis kompresorius, leidžiantis reguliuoti našumą nuo 30 iki 120 % vardinio našumo, ir jie komplektuojami su hidrauliniu rinkiniu, kuriame yra visi pagrindiniai komponentai, reikalingi greitam ir saugiam įrengimui.

-Įrenginiai pasižymi dideliu energijos vartojimo efektyvumu ir mažu triukšmo lygiu, jie gali būti naudojami kaip vienintelis sistemos generatorius arba integruojami su kitais energijos šaltiniais, pavyzdžiui, atsarginiais elektriniais šildytuvais ar katilu.

-Visi įrenginiai tiekiami su buitinio karšto vandens rezervuaro temperatūros zondu (tiekiamas standartiškai, montuotojo sumontuojamas) ir su išoriniu oro temperatūros zondu (jau sumontuotu ant įrenginio), kad būtų galima įgyvendinti klimato kontrolę šildymo ir vėsinimo režimais.

-Visi įrenginiai yra tiksliai pagaminti ir individualiai išbandyti gamykloje. Įrengti reikia tik elektros ir hidraulines jungtis.

Pristatymas ir apmokėjimas

Pristatymas

Pristatymo greitį į bet kurį Lietuvos tašką nustato operatorius, tačiau paprastai jis neviršija 1-3 darbo dienų.

Grynais

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais gavus prekes. Atsiskaitant grynaisiais pinigais (su savimi turite turėti asmens dokumentą).

Visa ir MasterCard

Apmokėjimas už užsakymą kortele. Prekių pristatymas galimas tik patvirtinus apmokėjimą.

Apžvalgos (0)

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
    Prastai 
 Gerai