Šilumos siurblys, skirtas padalytam įrenginiui su 190 litrų boileriu OMNIA ST 3.2 04 gauti geriausią kainą - Profesionali Ferroli šildymo įranga
8:00 - 17:00 val
Pirmadienį-ketvirtadienį
8:00 - 15:45 val penktadienį

Šilumos siurblys, skirtas padalytam įrenginiui su 190 litrų boileriu OMNIA ST 3.2 04

  • Gamintojas: Ferroli
  • Prekės kodas: 0XHT4SWA
  • Prieinamumas: Turime
Užsisakykite 1 paspaudimu
Mes jums perskambinsime ir pateiksime daugiau informacijos
6 077,53€ 8 103,37€

  • Be PVM: 5 022,75€
Iki akcijos pabaigos
Norėdami gauti įrangos montavimo sąmatą, užpildykite šią formą
arba telefonu +370 66444884

Aprašymas

Šilumos siurblys OMNIA ST 3.2 04 padalytai sistemai su 190 l boileriu

Šilumos siurblys su 190 litrų boileriu pristatomas naujoje modernių padalytų sistemų Full Inverter serijoje. Pagrindiniai šio modelio privalumai - dėl naudojamo R32 šaldymo skysčio yra sumažintas poveikis aplinkai. Jis taip pat padeda išvengti užšalimo esant itin žemai temperatūrai (iki -25 °C) ir nutrūkus elektros energijos tiekimui.

 

Pagrindiniai šaldymo grandinės komponentai yra išoriniame šilumos siurblio bloke. Vidinis blokas skirtas pagrindiniams vandens šilumos šaltinio kontūro komponentams. Visuose OMNIA ST 3.2 modeliuose karšto vandens bakas įmontuotas vidiniame bloke. Dėl tokios konstrukcijos padalytą sistemą galima naudoti patalpų orui šildyti ir vėsinti, taip pat vandeniui šildyti iki +65 °C temperatūros.

 

Šį šilumos siurblį galima prijungti prie papildomos įrangos, pavyzdžiui, grindinio šildymo, radiatorių, katilų ir saulės kolektorių. Šie įrenginiai nėra įtraukti į komplektą ir turi būti įsigyjami atskirai.

 

Kitas OMNIA ST 3.2 04 privalumas - mažas energijos suvartojimas, didelis efektyvumas ir mažas triukšmo lygis. Visa tai pasiekiama inverterine trijų pagrindinių komponentų dėka: kompresoriaus, ventiliatoriaus ir siurblio moduliacija.

- Art: 0XHT4SWA

Pristatymas ir apmokėjimas

Pristatymas

Pristatymo greitį į bet kurį Lietuvos tašką nustato operatorius, tačiau paprastai jis neviršija 1-3 darbo dienų.

Grynais

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais gavus prekes. Atsiskaitant grynaisiais pinigais (su savimi turite turėti asmens dokumentą).

Visa ir MasterCard

Apmokėjimas už užsakymą kortele. Prekių pristatymas galimas tik patvirtinus apmokėjimą.

Apžvalgos (0)

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
    Prastai 
 Gerai