Šilumos siurblys, skirtas padalytam įrenginiui su 240 litrų boileriu OMNIA ST 3.2 16 T gauti geriausią kainą - Profesionali Ferroli šildymo įranga
8:00 - 17:00 val
Pirmadienį-ketvirtadienį
8:00 - 15:45 val penktadienį

Šilumos siurblys, skirtas padalytam įrenginiui su 240 litrų boileriu OMNIA ST 3.2 16 T

  • Gamintojas: Ferroli
  • Prekės kodas: 0XHUGSWA
  • Prieinamumas: Turime
Užsisakykite 1 paspaudimu
Mes jums perskambinsime ir pateiksime daugiau informacijos
7 726,62€ 11 038,04€

  • Be PVM: 6 385,64€
Iki akcijos pabaigos
Norėdami gauti įrangos montavimo sąmatą, užpildykite šią formą
arba telefonu +370 66444884

Aprašymas

Šilumos siurblys OMNIA ST 3.2 16 T padalytai sistemai su 240 l boileriu

 

Šilumos siurblys padalytai sistemai su 240 l boileriu OMNIA ST 3.2 16 T yra unikalus, novatoriškas sprendimas, skirtas sukurti ir palaikyti komfortišką aplinką visų tipų ir paskirčių patalpose. 

 

Aprašymas ir charakteristikos

 

OMNIA S 3.2 16 T šilumos siurblys turi vidinį ir išorinį blokus, kurie atsakingi už patalpos šildymą ir vėsinimą iki maksimalios komfortiškos temperatūros. Jis taip pat turi lygiagrečią vandens šildymo iki 65 °C funkciją. Jo šildymo galia yra 15,9 kW.

 

Šio šilumos siurblio kompresorius sujungtas su vidiniu bloku vamzdžiais, kuriais teka šaltnešis R32. Jis pripažintas saugiu aplinkai ir žmonėms. Pažymėtina, kad tokios padalytos sistemos neužšąla net esant -25 °C temperatūrai ir nutrūkus elektros energijos tiekimui. 

 

Jas taip pat galima naudoti su kitomis šildymo sistemomis (grindinio šildymo sistemomis, radiatoriais ir katilais).

 

Pagrindiniai pranašumai

 

Šios šildymo įrangos nuolatinės srovės keitiklis naudojamas trims pagrindiniams daug energijos naudojantiems komponentams moduliuoti: kompresoriui, ventiliatoriui ir siurblui. Tai leidžia stebėti šilumos apkrovas, užtikrina labai efektyvų veikimą ir gana mažą elektros energijos suvartojimą. Tokio tipo konstrukcija sumažina įjungimo srovę, prailgina modulio veikimo laiką ir sumažina triukšmą. Šio modelio lauko bloko triukšmo galios lygis yra 69, o vidinio bloko - tik 49. 

 

Ferroli Full Inverter OMNIA ST 3.2 16 T šilumos siurblys turi automatinio šildymo ir vėsinimo perjungimo funkciją. Tai reiškia, kad šaltesniais mėnesiais jis gali būti naudojamas patalpoms šildyti, o šiltesniais - vėsinti. Aplinkai nekenksmingas šaldymo agentas R32 yra ekologiškas ir efektyvus.

 

Dėl funkcionalumo ir kompaktiško dizaino jis tinka naudoti komerciniuose ir gyvenamuosiuose pastatuose. Dėl didelio našumo ir plataus temperatūros diapazono jis yra vienas populiariausių Ferroli asortimento modelių. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gerokai sumažinti savo sąskaitas už energiją ir gauti maksimalų komfortą namuose.

 

Dėl montavimo išlaidų palikite užklausą svetainėje.

Pristatymas ir apmokėjimas

Pristatymas

Pristatymo greitį į bet kurį Lietuvos tašką nustato operatorius, tačiau paprastai jis neviršija 1-3 darbo dienų.

Grynais

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais gavus prekes. Atsiskaitant grynaisiais pinigais (su savimi turite turėti asmens dokumentą).

Visa ir MasterCard

Apmokėjimas už užsakymą kortele. Prekių pristatymas galimas tik patvirtinus apmokėjimą.

Apžvalgos (0)

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
    Prastai 
 Gerai