Šilumos siurblys, skirtas padalytam įrenginiui su 240 litrų boileriu OMNIA ST 3.2 16 gauti geriausią kainą - Profesionali Ferroli šildymo įranga
8:00 - 17:00 val
Pirmadienį-ketvirtadienį
8:00 - 15:45 val penktadienį

Šilumos siurblys, skirtas padalytam įrenginiui su 240 litrų boileriu OMNIA ST 3.2 16

  • Gamintojas: Ferroli
  • Prekės kodas: 0XHTGSWA
  • Prieinamumas: Turime
Užsisakykite 1 paspaudimu
Mes jums perskambinsime ir pateiksime daugiau informacijos
8 038,47€ 10 717,94€

  • Be PVM: 6 643,36€
Iki akcijos pabaigos
Norėdami gauti įrangos montavimo sąmatą, užpildykite šią formą
arba telefonu +370 66444884

Aprašymas

-Naujas "Full Inverter" padalytos sistemos šilumos siurblių asortimentas su R32 šaldymo dujomis, kurios daro mažą poveikį aplinkai.

-Asortimentą sudaro lauko blokas, kuriame yra svarbiausi šaldymo grandinės elementai, sujungti su vidaus bloku šaldymo skysčio vamzdžiais.

-Vidinis įrenginys, kuriame yra pagrindiniai šilumos šaltinio vandens kontūro komponentai, su iš anksto sumontuotu cirkuliaciniu siurbliu ir išsiplėtimo indu bei integruotu vandens šildytuvu, skirtu.

-Vidiniame bloke taip pat įrengtas elektrinis šildytuvas, kurio galia vienfaziuose modeliuose yra 3 kW, o trifaziuose - 6 kW.

-OMNIA ST 3.2 modeliai skiriasi nuo OMNIA S 3.2 modelių tuo, kad juose yra integruotas karšto vandens bakas, esantis tiesiai vidiniame bloke.

-Nuo 4 iki 10 kW galios modelių karšto vandens bako talpa yra 190 litrų, o nuo 12 iki 16 T kW galios modelių bako talpa yra 240 litrų. Prie šio vandens šildytuvo galima prijungti papildomą elektrinį šildytuvą (tiekiamas atskirai) arba saulės kolektorių (tiekiamas atskirai).

-Įrengus padalytą sistemą taip pat galima išvengti užšalimo problemos, net ir esant šalčiausiai temperatūrai ir kai nėra elektros energijos. Visi įrenginiai atitinka pačius ekstremaliausius žiemos ir vasaros oro kondicionavimo reikalavimus, keliamus mažoms ir vidutinio dydžio sistemoms, jie gali gaminti iki 65 °C karštą vandenį, todėl tinka beveik visoms šildymo sistemoms, tiek grindinėms, tiek ventiliatorinėms, tiek radiatorinėms.

-Naujajame "Ferroli Full Inverter" projekte naudojama nuolatinės srovės inverterio moduliacija 3 pagrindiniams šilumos siurblio komponentams, t. y. kompresoriui, ventiliatoriui ir siurbliui.

-Tai leidžia paskirstytąją galią moduliuoti tiksliai sekant šilumos apkrovą, todėl užtikrinamas labai didelis energijos vartojimo efektyvumas ir sutaupoma daug energijos galutiniam vartotojui.

-Be to, dėl "Ferroli" inverterio konstrukcijos sumažėja įjungimo srovė, todėl išvengiama elektros energijos tiekimo iš tinklo svyravimų. Triukšmo lygis yra vienas mažiausių rinkoje, todėl jis gali būti naudojamas kaip vienintelis šilumos šaltinis sistemoje.

- Art: 0XHTGSWA

Pristatymas ir apmokėjimas

Pristatymas

Pristatymo greitį į bet kurį Lietuvos tašką nustato operatorius, tačiau paprastai jis neviršija 1-3 darbo dienų.

Grynais

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais gavus prekes. Atsiskaitant grynaisiais pinigais (su savimi turite turėti asmens dokumentą).

Visa ir MasterCard

Apmokėjimas už užsakymą kortele. Prekių pristatymas galimas tik patvirtinus apmokėjimą.

Apžvalgos (0)

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
    Prastai 
 Gerai