Šilumos siurblys, skirtas padalytam įrenginiui su 190 litrų boileriu OMNIA ST 3.2 06 gauti geriausią kainą - Profesionali Ferroli šildymo įranga
8:00 - 17:00 val
Pirmadienį-ketvirtadienį
8:00 - 15:45 val penktadienį

Šilumos siurblys, skirtas padalytam įrenginiui su 190 litrų boileriu OMNIA ST 3.2 06

  • Gamintojas: Ferroli
  • Prekės kodas: 0XHT6SWA
  • Prieinamumas: Turime
Užsisakykite 1 paspaudimu
Mes jums perskambinsime ir pateiksime daugiau informacijos
5 736,60€ 8 195,15€

  • Be PVM: 4 740,99€
Iki akcijos pabaigos
Norėdami gauti įrangos montavimo sąmatą, užpildykite šią formą
arba telefonu +370 66444884

Aprašymas

Šilumos siurblys OMNIA ST 3.2 06 padalytai sistemai su 190 l boileriu

Šiuolaikinis Ferroli prekės ženklo padalytos sistemos šilumos siurblys OMNIA ST 3.2 06 laikomas tam tikra naujove. Nepaisant to, kad šis modelis rinkoje pasirodė palyginti neseniai, jis pelnė pasitikėjimą ir daug kartų įrodė savo didelį efektyvumą. Jame naudojamas ekologiškas šaldymo agentas R32, ko psekoje užtikrinamas minimalus poveikis aplinkai.

 

Komplekte yra 190 litrų boileris. Tokio tūrio pakanka vandeniui pašildyti ir paskirstyti į įvairias vartojimo vietas. Tai puikus sprendimas dviejų ar trijų asmenų šeimai. Didžiausia šildymo temperatūra yra 65 °C.

 

Didžiausiais šio modelio privalumais yra geras boilerio tūris, minimalus poveikis aplinkai ir žmogui bei galimybė veikti net ir esant  -25 °C temperatūrai.
 

OMNIA ST 3.2 06 modelio šiluminė galia yra 6,35 kW, kurios pakanka patogiam maudymuisi duše. Tai vienfazis modelis, kuriame naudojamas 3 kW elektrinis šildytuvas.

 

Svarbiausios šaldymo grandinės dalys yra šilumos siurblio lauko bloke. Vidiniame bloke yra vandens kontūro sudedamosios dalys. Tokia konstrukcija leidžia įrenginį naudoti ir oro bei vandens šildymui, ir patalpos vėsinimui karštomis dienomis.

 

Jei reikia prijungti papildomą saulės kolektorių arba elektrinį šildytuvą, galima pasirinkti šią galimybę. Juos reikia įsigyti atskirai.

Pristatymas ir apmokėjimas

Pristatymas

Pristatymo greitį į bet kurį Lietuvos tašką nustato operatorius, tačiau paprastai jis neviršija 1-3 darbo dienų.

Grynais

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais gavus prekes. Atsiskaitant grynaisiais pinigais (su savimi turite turėti asmens dokumentą).

Visa ir MasterCard

Apmokėjimas už užsakymą kortele. Prekių pristatymas galimas tik patvirtinus apmokėjimą.

Apžvalgos (0)

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
    Prastai 
 Gerai