Kokius radiatorius pasirinkti - Profesionali Ferroli šildymo įranga
8:00 - 17:00 val
Pirmadienį-ketvirtadienį
8:00 - 15:45 val penktadienį
Kokie radiatoriai geriausi ?

Šildymo sistemos parametrai, komforto lygis, energijos vartojimo efektyvumas – šie ir daugelis kitų parametrų lemia radiatorių tipą. Norint įrengti optimalią šildymo sistemą, lengviausia kreiptis į specialistą. Jis rekomenduos geriausius modelius, paskaičiuos, kokio galingumo radiatorių jums reikia. Tačiau norint, kad šildymo sistema veiktų ilgą laiką ir tinkamai, turėtumėte savarankiškai išsiaiškinti šį klausimą.

Kokius radiatorius rinktis daugiabutyje

Daugumoje butų yra sena šildymo sistema. Dažnai vanduo tokioje sistemoje nėra visiškai švarus, jame yra abrazyvinių dalelių ir šarmų. Tokiu atveju geriausi radiatoriai tokiam butui bus pagaminti iš chemiškai neutralių metalų.

Rekomenduojame naudoti plieninius modelius. Jie lengvai atlaiko aukštą darbinį slėgį (iki 15-25 atm), turi gerą šilumos perdavimą ir gali būti prijungti prie bet kokio tipo šilumos nešėjo. Rinkoje yra gausus geriausių plieninių radiatorių modelių sąrašas, įskaitant sekcijinius modelius. Todėl pasirinkti optimalią galią, matmenis ir dizainą nebus sunku.

Naujuose daugiaaukščiuose pastatuose galima montuoti bet kokio tipo baterijas. Geriausias sprendimas būtų aliuminio radiatoriai dėl šių privalumų:

  • didžiausias šilumos grąža (iki 190 W);
  • montavimo paprastumas;
  • optimalus darbinis slėgis (iki 12-15 atm);
  • žema kaina rinkoje;
  • stilingas dizainas bet kokiam interjerui.

Kaip pasirinkti radiatorius privačiam namui

Individualios šildymo sistemos privačiuose namuose leidžia visiškai kontroliuoti aušinimo skysčio kokybę net projektavimo etape. Taigi, kokie radiatoriai yra geriausi privačiam namui? Tikrai plieniniai radiatoriai.

Skirtingai nuo modelių iš kitų medžiagų, šie gaminiai išsiskiria šiais privalumais:

  • užtikrina didele šilumos grąžą prie mažų matmenų;
  • gali būti montuojami bet kur (ant grindų, sienos, po panoraminiu langu ir pan.);
  • turi ilgą tarnavimo laiką (ne mažiau kaip 25 metus);
  • pateikiamas didžiulis modelių asortimentas;
  • turėti išskirtinį dizainą.

Jei apsvarstysite daugiau biudžetini variantą, galite pasirinkti aliuminį. Jie turi gerą šildymo plotą ir puikų šilumos sklaidą, todėl rekomenduojami montuoti po plačiomis namo langų konstrukcijomis. Be to, su jų pagalba galite lengvai sukurti unikalų interjero dizainą.

Kokius radiatorius pasirinkti rinktis autonominiam ir centralizuotam šildymui

Viena iš privalomų sąlygų renkantis baterijas, skirtas montuoti į centrinio šildymo sistemą, yra minimalus 10 atm darbinis slėgis. Geriau apsvarstyti modelius, kurie buvo išbandyti esant 12-15 atm. Taip yra todėl, kad įjungus šildymą centralizuotoje sistemoje, slėgis gali būti nestabilus.

Kalbant apie medžiagą – galite rinktis pačius moderniausius radiatorius, įskaitant plieninius, aliuminius ir bimetalinius. Prieš perkant svarbu atsižvelgti į jungties tipą (šoninis, įstrižainė, apatinis ir kt.). Taip bus lengviau įdėti baterijas į centrinio šildymo sistemą ir užtikrinti tolygų šildymą.

Autonominiam šildymui nėra griežtų radiatorių pasirinkimo apribojimų. Tačiau pasirinkimas vis tiek priklauso nuo sistemos sudėtingumo, kambario ploto ir individualių pageidavimų. Geriausias pasirinkimas yra plieniniai radiatoriai. Jie pasižymi maža kaina, puikiai išsklaido šilumą ir tarnaus ilgus metus.

Komentarai

Rašyti komentarą